AKTUALITY
SOFTWARE
HARDWARE
SIETE
SLUŽBY
VIDEO
O NÁS
O NÁS
KONTAKT

Naša adresa:
dbsolutions s.r.o.
Poštová 2
053 42 Krompachy

Tel: 0905 868 757

O nás

Aj napriek tomu, že sme mladá spoločnosť, nepatríme medzi nováčikov na trhu informačných technológií. Naši pracovníci pôsobia v oblasti informačných technológií už takmer 10 rokov. Za tú dobu sme stihli nazbierať množstvo skúsenosti, odborných vedomostí a k tomu patriacich certifikátov. Na svojom vzdelávaní aj naďalej pracujeme. Vieme totiž, že iba vysoká odborná zdatnosť je zárukou kvality poskytovaných služieb. V informačných technológiách to platí dvojnásobne.

Len v krátkosti spomenieme niektoré získané certifikáty: IPI Partner - Intel Partner Integrator, Molex Premise Networks - Authorized Installer, APC Reliability Provider Partner, R&Mfreenet Certified Planner, Allied Telesyn Authorized Reseller. Takéto certifikáty sú jednak zárukou kvality vykonanej práce a jednak ide o prídavnú záruku, pretože za nami stoja silné spoločnosti, ktoré v celosvetovom meradle niečo znamenajú.

Prečo práve názov db solutions? Solutions v preklade z angličtiny znamená riešenia. A to je to, čo Vám chceme ponúknuť - riešenie, alebo lepšie povedané vyriešenie Vášho problému.
Copyright (c) 2005 db solutions. Všetky práva vyhradené.

www.dbsolutions.sk